Meny

Javascript verkar inte påslaget? - Vissa delar av Lunds universitets webbplats fungerar inte optimalt utan javascript, kontrollera din webbläsares inställningar.
Du är här

2010-2014

2010-2011

Örn Alexander Ámundason                               http://www.ornalexanderamundason.com/
António Corceiro –Leal                                      www.lealveileby.com
Emil Ekberg
Celie Eklund
Maria Eriksdotter
Sarah Jane Gorlitz
Jorun Jonasson
Ingrid Koslung
Ove Kvavik
Juha Laakkonen
Eric Length
Malin E Nilsson
Olof Nimar                                                             www.olofnimar.com
Paulina Pietilä
Titas Silovas
Asgeir Skotnes
Susanne Svantesson
Gunnhild Torgersen
Lars-Andreas Tovey Kristiansen

2011-2012

Kaa Bee Chow
Bror Sander Berg Størseth
Zardasht Faraj
Johanna Fjaestad                                 www.johannafjaestad.se
Malin Franzén
Nina Jensen
Max Ockborn                                          www.maxockborn.com
Anika Schwarzlose
Danilo Stankovic                                    www.danilo-stankovic.blogspot.se
Kianoosh Vahabi
Jenny Åkerlund                                       www.jennyakerlund.com

2012-2013

Andreas Albrectsen                             http://www.tomchristoffersen.dk/artists/andreas-albrectsen/
Una Margret Árnadottir
Daniel Peder Askeland                       www.danielpederaskeland.com
Martin Berring
Johan Eldrot
Ingrid Furre
Tiril Hasselknippe
Martine Sepstrup Jensen                    
Sindri leifsson
David Nilsson                                         www.davidnilson.com
Maria Norrman                                        http://marianorrman.net/
Jessica Sanderheim
Maiken Stene                                          www.maikenstene.com
Linda Spjut
Julia Stepp
Bjarni Tor Petursson
Sebastian Wahlforss

2013-2014

Johan Martin Christiansen                        www.johanmartinchristiansen.blogspot.com
Marten Damgaard
Helene Garberg
Kaare Sebastian Golles                             www.kaaregolles.com
Erlend Grytbakk Wold                                  www.erlendwold.com.
Marika Markström                                        http://marikamarkstrom.net
Helene Nymann aka Ima                           www.helenenymann.com
Helena Olsson
Ihra Lill Scharning Tviberg
Jesper Vejleby                                                www.lealveileby.com

2014-2015

Isabelle Andriessen                                    www.isabelleandriessen.com
Pär Axell
Niilas Helander                                            https://xeroxxxx.wordpress.com/
Lily Benson
Balthazar Berling                                           http://www.balthazarberling.com
Marie Bonfils
Desmond Church
Karin Hald
Ingvild kaldal Hovland                                 www.ingvildkaldal.com
Loui Kuhlau Fjellander
Christian Bang Larsen                               www.christianbangjensen.dk
Ronni Lykke Lauridsen
Kalle Enok Lindmark                                  kallelindmark.com
Rina Eide Løvaasen                                   www.rinaeidelovaasen.com
Marianne Skaarup Jakobsen
Sandra Mujinga                                            www.sandramujinga.com
Emelie Sandström

Sidansvarig: