Meny

Javascript verkar inte påslaget? - Vissa delar av Lunds universitets webbplats fungerar inte optimalt utan javascript, kontrollera din webbläsares inställningar.
Du är här

2005-2009

2005-2006

Pedro Barateiro                                            http://the-sad-savages.tumblr.com/
Anna Bokström 
Helene Edgren
Rebecka Hallbert
Andreas Johansson
Mathias Kristersson
Christina Leithe Hansen
Carl Lindh
Trygve Luktvasslimo                                  http://trygveluktvasslimo.com/
Nicklas Malmlöf Bryntesson
Kevin Murphy
Mattias Nordéus
Anders Sletvold Moe                                    www.anderssletvoldmoe.com
Daniel Svarre                                                www.danielsvarre.dk

2006-2007

Patrik Aarnivaara                                           http://aarnivaara.eu/
Annika Behm
Carl Boutard                                                   www.boutard.se
Cedric Bomford
Alex Cole
Leander Djönne
Cajsa Eklund
Tamar Guimarấes
Marianne Hurum
Lena Johansson
Aleksandra Kucharska                                www.aleksandrakucharska.com
Stig Agge Larsen
Emma Lindahl
José Luis Martinat
Fredrik Norén                                                www.fredriknoren.com
Viktor Rosdahl                                               viktorrosdahl.se
Fredrik Svensson
Boonsri Tangrongsin
Stina Wirfelt

2007-2008

Linnéa Carlsson
Magali Cunico                                                 magalicunico.bloggsida.se
Eva Drangsholt
Karolina Erlingsson
Maj Hasager
Jens Henricson                                              www.jenshenricson.se
Kristina Kvalvik                                               www.kristinakvalvik.com
Evamarie Lindahl                                           http://www.evamarielindahl.com
Isis Meander                                                   www.isismeander.com
Simon Möller
Hanna Paulin
Anna Sandgren
Jakob Simonson                                            www.jakobsimonson.net

2008-2009

RuthMari Barlund
Ana Bezelga
Ditte Ejlerskov                                          http://ditteejlerskov.com
Rikke Flensberg Jensen
Johan Furåker                                          http://johanfuraker.com
Hertha Hanson                                         www.herthahanson.com
Preben Holst
Stine Ofelia Kildevang
João Leonardo                                         www.joaoleonardo.com
Maria Lusitano Santos                            www.marialusitano.org
Shirin Sabahi                                            www.shirinsabahi.com
Hanna Sjöstrand                                     http://www.hannasjostrand.se/wp/
Annette Stav Johanssen
Synnøve G Wetten

2009-2010

Elin Behrens
Andreas Nilsson
Per Kristian Nygård
Hans Scherer
Julian Stahlbom
Agneta Strindinger
Dea Svensson
Ella Tillema                                                www.ellatillema.se
Thale Vangen                                            thalevangen.com
Fredrik Vaerslev                                        www.fredrikvaerslev.com
Sara Wallgren                                           http://www.sarawallgren.com

Sidansvarig: